O MNIE

 

tomaszmalinowski

Witam nazywam się Tomasz Malinowski.

Fotografia ślubna to swoisty wehikuł czasu, który pozwali Wam ponownie przenieść się do początku Waszej wielkiej przygody – bo tym właśnie jest wspólne życie w miłości, którą z taką radością ślubujecie. Uchwycenie na zdjęciach ogromnej, wirującej w powietrzu pozytywnej energii, która otacza Was w Dniu Ślubu to wielkie wyzwanie – właśnie dlatego skupiam się na zapisaniu tych chwil, które są tak prawdziwe, a zarazem magiczne. Małe, niedostrzegalne rzeczy sprawiają, że każda Para Młoda tworzy zupełnie nową historię – dzięki mnie czujne oko aparatu fotograficznego zapisze nawet najbardziej ulotne momenty, do których z radością powrócicie, również za wiele lat.

Moim celem jest budowanie zaufania, dzięki któremu mogę uchwycić najpiękniejsze momenty tego ważnego dnia. Towarzyszę Wam, będąc zarazem niewidocznym. Uwieczniam emocje, pojawiające się zarówno w Waszych uśmiechach, jak i łzach wzruszenia. Daję Wam pamiątkę, która stanie się najbardziej cenna. Zatrzymuję chwile, wydobywając z nich to, co najważniejsze – Wasze uczucie, dyskretne uśmiechy, drobne gesty oraz otaczającą Was bliskość rodziny i przyjaciół.

Wierzę, że miłość jest największą inspiracją – dla mnie jako fotografa, kiedy mogę towarzyszyć Wam w tym szczęśliwym dniu oraz dla Was, ponieważ to właśnie miłość da Wam największą w życiu radość. Zapiszmy razem historię Waszego Ślubu –  w sposób klasyczny lub zupełnie niebanalny – wspólnie tworząc osobiste dzieło sztuki, którym będą Wasze fotografie ślubne.